Festiwal odbędzie się 14 czerwca o godzinie 11.00 na błoniach przy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej. Na scenie zaprezentują się niepełnosprawni artyści. O godzinie 15.00 rozpocznie się część konkursowa festiwalu - konkurować będą zespoły, schole i wokaliści wykonujący muzykę religijną. Na zakończenie o godzinie 19.00 planowany jest koncert gwiazd, podczas którego wystąpią: Dariusz Bernatek, Tomasz Żółtko oraz Janusz Radek z zespołem. Organizatorami Ogólnopolskiego Integracyjnego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej są: Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, parafia ostrobramska, Rycerze Kolumba.
Wstęp na festiwal jest bezpłatny.












