Impreza odbędzie się w niedzielę, 15 czerwca, o godz. 15.00 na rynku w Daleszycach. Rozpocznie ją parada wokół rynku, po której każda z orkiestr zaprezentuje trzy utwory. W wykonaniu artystów usłyszymy zarówno muzykę klasyczną, rozrywkową, jak i ludową. Na zakończenie orkiestry zagrają razem utwory „Hej sokoły z Radomia”, „Orkiestry Dęte” i „Wiązankę legionową Kwiatkowskiego”.