Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Spotkanie w MN A A A

Koło Miłośników Historii Sztuki działa przy Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Jego opiekunem jest Tomasz Irski. Spotkania są okazją do pogłębienia wiedzy na temat historii sztuki z obszaru województwa świętokrzyskiego. Zajęcia prowadzi dr Piotr Rosiński - nauczyciel akademicki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, prezes Stowarzyszenia Historyków Sztuki Okręgu Kieleckiego. Są to zajęcia odpłatne. Dla młodzieży uczącej się i emerytów koszt zajęć to 30 zł , natomiast dla osób pracujących – 50 zł miesięcznie. Działalność koła adresowana jest do miłośników historii zabytków i sztuki oraz turystyki województwa świętokrzyskiego. Dla młodzieży szkolnej uczestnictwo w zajęciach może być dodatkową lekcją przed egzaminami wstępnymi na wyższe uczelnie artystyczne, na których obowiązuje historia sztuki.

Następne zajęcia odbędą się 14 czerwca w godz. 12.00-14.00. Tematem spotkania będzie malarstwo sarmackie. We wrześniu ogłoszony zostanie nabór do drugiej edycji tych spotkań.

ZDJĘCIA

Spotkanie w MN - Fot. Tomasz Irski
Spotkanie w MN - Fot. Tomasz Irski
Spotkanie w MN - Fot. Tomasz Irski
Spotkanie w MN - Fot. Tomasz Irski
Spotkanie w MN - Fot. Tomasz Irski
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 482 975
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności