Miejska Gra Filmowa to jedna z inicjatyw Zespołu Szkół Katolickich imienia Świętego Stanisława Kostki w Kielcach, gdzie działa jedyna w województwie świętokrzyskim Pracownia Filmoteki Szkolnej. Trasę oraz zadania do wykonania na poszczególnych punktach gry opracowują uczniowie. Zadania są związane z dowolnie wybranymi przez uczniów filmami.












