Zapraszamy w niedzielę, 6 lipca. Zapraszamy krwiodawców w dniu festynu w godzinach od 8.00 do 18.00 do punktu pobierania krwi, który będzie mieścił się w Szkole Podstawowej w Sobkowie. Do 4 lipca mieszkańcy gminy będą też mogli oddać krew w Centrum Krwiodawstwa w Kielcach na listę oznaczoną hasłem „Klub 400 –Gmina Sobków”. Krwiodawcy z tej listy oraz ci, którzy oddali krew podczas ferii zimowych, wezmą udział w losowaniu nagród w dniu festynu.
W części artystycznej wystąpią zespoły FOCUS oraz AXIS BAND. Na ludowa nutę zagra kapela Stanisława Malickiego z Sędziszowa. Zobaczymy także zespół wokalno-taneczny RYTMIX. Na zakończenie festynu zaplanowano dyskotekę.












