Impreza odbędzie się w niedzielę, 22 czerwca, o godz. 14.00 na placu przed „Zameczkiem”. W bloku "Na bliżyńską nutę" zaprezentują się zespoły Sobótka, Kuźniczanki, Zespół Pieśni i Tańca Sorbin oraz solista Wacław Pejas. Wystąpią także zespół Verdis, kapela Bliżej Serca, Grzegorz Wilk z programu „Jaka to melodia?" oraz Kasia Pakosińska z zespołem Leszcze – jako gwiazda wieczoru. Na zakończenie zaplanowano dyskotekę pod gwiazdami z zespołem Fresh & Fanki.