Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

"A koń wciąż pędzi galopem" A A A

Teatr Pegaz powstał w 1997 roku z inicjatywy dramaturga, scenarzysty i reżysera Andrzeja Skorupskiego. Jest to teatr niezawodowy. Skupia młodych ludzi w wieku od 17-27 lat, którzy pragną spróbować swych sił na teatralnej scenie. Sztuki wystawiane przez Teatr Pegaz poruszają ponadczasowe problemy oraz zagadnienia związane z egzystencją człowieka. Zawierają treści pielęgnujące dziedzictwo narodowe, przypominają młodym o wartościach takich jak patriotyzm, demokracja oraz tradycja. Ostatnio na scenie mogliśmy podziwiać aktorów Teatru Pegaz w spektaklu "Jeszcze będziemy na szczycie".

Na spektakl zapraszamy 12 czerwca o godzinie 19.00.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 483 015
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności