Teatr Pegaz powstał w 1997 roku z inicjatywy dramaturga, scenarzysty i reżysera Andrzeja Skorupskiego. Jest to teatr niezawodowy. Skupia młodych ludzi w wieku od 17-27 lat, którzy pragną spróbować swych sił na teatralnej scenie. Sztuki wystawiane przez Teatr Pegaz poruszają ponadczasowe problemy oraz zagadnienia związane z egzystencją człowieka. Zawierają treści pielęgnujące dziedzictwo narodowe, przypominają młodym o wartościach takich jak patriotyzm, demokracja oraz tradycja. Ostatnio na scenie mogliśmy podziwiać aktorów Teatru Pegaz w spektaklu "Jeszcze będziemy na szczycie".
Na spektakl zapraszamy 12 czerwca o godzinie 19.00.












