Już od godz. 14.00 na placu przed zameczkiem zaprezentują się w bloku "Na bliżyńską nutę" zespoły: "Sobótka", "Kuźniczanki", Zespół Pieśni i Tańca "Sorbin" oraz solista Wacław Pejas. Wystąpią także: zespół "VERDIS", kapela "Bliżej serca", Grzegorz Wilk z programu „Jaka to melodia?" oraz gwiazda wieczoru Katarzyna Pakosińska z zespołem "Leszcze". Na zakończenie organizatorzy zapraszają na dyskotekę pod gwiazdami z zespołem FRESH& FANKI.