Podczas najbliższej edycji, która odbędzie się już 15 czerwca uczestnicy spaceru przyjrzą się reprezentacyjnej ulicy naszego miasta i budynkom, które się przy niej znajdują. Startujemy o godzinie 10.00 spod pomnika Henryka Sienkiewicza (niedaleko KCK). Udział w spacerze jest bezpłatny. Pomysłodawcą i organizatorem wycieczek jest Jakub Juszyński prowadzący blog www.tymrazem.pl.