4 czerwca o godz. 17.00 – „Wieczór w muzeum” z tegorocznego cyklu „Kielce - obrazki historyczne". Na spotkaniu Beata Klimer przedstawi prelekcję pt. „Teatry i teatrzyki".
5 czerwca, godz. 18.00 - Wernisaż wystawy fotografii doktorantek Instytutu Sztuk Pięknych UJK pt. „Cytat".
7 czerwca, godz. 10.00 - Klub nad Silnicą, „Bajkowa kraina – Kapadocja”, pokaz Bożeny Kwapińskiej – Łaskawiec
8 czerwca, godz. 11.00 – „Tematyczny spacer po mieście”, prowadzenie Piotr Suliga
Źródło: MHK












