Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Po premierze "Grease - powrót legendy" A A A

Kielecka filia ASM powstała w lutym 2013 roku. Głównym jej celem jest szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie śpiewu, tańca i aktorstwa dla potrzeb - powstającej w najbliższych latach w województwie świętokrzyskim - profesjonalnej sceny musicalowej. Jest to jej druga, po musicalu "Taniec wampirów – mroczna legenda", premiera w Kielcach.

Musical "Grease – powrót legendy" jest efektem kilkumiesięcznej pracy młodzieży, która musiała sprostać trudnej sztuce wokalnej, tanecznej, jak również aktorskiej. Młodzi artyści zaprezentowali się wspaniale. Na scenie podczas dwugodzinnego występu zobaczyliśmy barwne, rock'n'rollowe widowisko, w którym wystąpiło blisko 40 osób. Młodzież wykazała się świetnymi zdolnościami aktorskimi, wokalnymi i tanecznymi. Przy realizacji musicalu „Taniec wampirów – mroczna legenda” młodzi artyści prezentowała głównie swój warsztat taneczno-wokalny. Teraz musieli zmierzyć się z aktorstwem. Do tej trudnej sztuki przygotowywali się pod okiem aktorki Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach - Doroty Anyż. I trzeba przyznać, że i na tej płaszczyźnie odnieśli sukces. Spektakl wyreżyserował Maciej Pawłowski. W roli Sandy Olsen wystąpiła Alicja Woźniak, Danny'ego Zuko zagrał Karol Czajkowski.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 479 472
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności