Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Koncert fortepianowy Anny Parkity A A A

Anna Parkita ukończyła PSM I i II stopnia im. Ludomira Różyckiego w Kielcach, w klasie fortepianu. Obecnie studiuje na III roku Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Razem z orkiestrą szkolną koncertowała m.in. we Włoszech, w Anglii, na Ukrainie. Uczestniczyła w wielu festiwalach pianistycznych oraz kursach mistrzowskich m.in. z prof. Viera Nosina, prof. Michałem Waskreisienskim, Kevinem Kennerem.

W programie:
Jan Sebastian Bach – Preludium i fuga b-moll (tom I)
Wolfgang Amadeusz Mozart – Sonata a-moll KV 310
J. Brahms – Rapsodia g-moll op. 79
F. Chopin – Ballada g-moll op.23
(Sergiusz Prokofiew – Podszepty diabelskie).

Muzeum Narodowe w Kielcach zaprasza 6 czerwca o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Źródło: MN
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 479 519
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności