Magdalena Zawadzka-Holoubek - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna – w 2011 r. napisała książkę „Gustaw i ja”. To opowieść o jej życiu z Gustawem Holoubkiem. Historia ponadtrzydziestoletniego szczęśliwego i spełnionego związku opisana barwnie i dowcipnie zawiera niepublikowane dotąd zdjęcia i dokumenty z rodzinnych archiwów.
Spotkanie z Magdaleną Zawadzką zaplanowano na wtorek, 17 czerwca. Zapraszamy o godzinie 17.00. Wstęp wolny.












