Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Spotkanie z Magdaleną Zawadzką A A A

Magdalena Zawadzka-Holoubek - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna – w 2011 r. napisała książkę „Gustaw i ja”. To opowieść o jej życiu z Gustawem Holoubkiem. Historia ponadtrzydziestoletniego szczęśliwego i spełnionego związku opisana barwnie i dowcipnie zawiera niepublikowane dotąd zdjęcia i dokumenty z rodzinnych archiwów.

Spotkanie z Magdaleną Zawadzką zaplanowano na wtorek, 17 czerwca. Zapraszamy o godzinie 17.00. Wstęp wolny.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 479 662
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności