Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Młodzież bliżej Unii Europejskiej A A A

Rok 2014 dla "Lekcji o Funduszach Europejskich" okazał się rekordowy. W zainicjowanych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zajęciach wzięli udział uczniowie z 882 klas. To wynik ponad dwukrotnie wyższy niż dwa lata temu, kiedy ruszyła pierwsza edycja projektu. Najlepszym rezultatem może pochwalić się województwo podkarpackie, w którym przeprowadzono niemal 250 lekcji. Drugie miejsce zajęło woj. świętokrzyskie, trzecie woj. lubelskie. Nauczyciele, którzy przesłali do organizatorów formularz potwierdzający przeprowadzenie zajęć, wzięli udział w losowaniu nagród.

Lista laureatów z województwa świętokrzyskiego:

• Sławomir Gwardyś - Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach
• Lidia Laskowska - IV Lceum Ogólnokształcące im. Hanki Sawickiej w Kielcach
• Dorota Skóra - Gimnazjum w Kunowie
• Grażyna Skrobisz - Gimnazjum nr 2 w Końskich
• Bożena Wojtanowska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 479 539
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności