Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Konkurs literacki „List do przyszłości” rozstrzygnięty A A A

Laureaci konkursu literackiego wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego:
1. Marlena Maroń (Lipno)
2. Oliwia Żmuda (Oblekoń)
3. Dominika Włodarczyk (Lipno)
Laureaci konkursu plastyczno-literackiego wśród młodzieży OHP:
1. Monika Umańska z Hufca Pracy w Końskich
2. Agnieszka Cabaj ze Środowiskowego Hufca Pracy w Jędrzejowie
3. Eryka Schabowska z Hufca Pracy w Skarżysku – Kamiennej

Nagrodę specjalną przyznano 13-letniej Weronice Rzepińskiej z Oksy.

Organizatorami konkursu byli Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach oraz Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Wiejskiej RP „WICI”.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 482 016
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności