Laureaci konkursu literackiego wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego:
1. Marlena Maroń (Lipno)
2. Oliwia Żmuda (Oblekoń)
3. Dominika Włodarczyk (Lipno)
Laureaci konkursu plastyczno-literackiego wśród młodzieży OHP:
1. Monika Umańska z Hufca Pracy w Końskich
2. Agnieszka Cabaj ze Środowiskowego Hufca Pracy w Jędrzejowie
3. Eryka Schabowska z Hufca Pracy w Skarżysku – Kamiennej
Nagrodę specjalną przyznano 13-letniej Weronice Rzepińskiej z Oksy.
Organizatorami konkursu byli Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach oraz Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Wiejskiej RP „WICI”.












