Koncert odbędzie się w piątek, 6 czerwca, o godz. 19.00, w Sali Koncertowej. Wystąpią Patrycja Piekutowska (skrzypce), Piotr Sułkowski (dyrygent) i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej. W programie: Wolfgang Amadeus Mozart - Divertimento D-dur KV 136, Janusz Stalmierski - Koncert skrzypcowy „Nabożeństwa majowe” (pierwsze wykonanie w Kielcach), Joseph Haydn - Symfonia nr 101 „Zegarowa”. Koncert poprowadzi Piotr Sułkowski – dyrektor Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie.
Bilety w cenach: 26 zł (normalny) i 22 zł (ulgowy) – do nabycia w kasie filharmonii w godz. od 9.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.












