Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Koncert symfoniczny w filharmonii A A A

Koncert odbędzie się w piątek, 6 czerwca, o godz. 19.00, w Sali Koncertowej. Wystąpią Patrycja Piekutowska (skrzypce), Piotr Sułkowski (dyrygent) i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej. W programie: Wolfgang Amadeus Mozart - Divertimento D-dur KV 136, Janusz Stalmierski - Koncert skrzypcowy „Nabożeństwa majowe” (pierwsze wykonanie w Kielcach), Joseph Haydn - Symfonia nr 101 „Zegarowa”. Koncert poprowadzi Piotr Sułkowski – dyrektor Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie.

Bilety w cenach: 26 zł (normalny) i 22 zł (ulgowy) – do nabycia w kasie filharmonii w godz. od 9.00 do 17.00 oraz na godzinę przed koncertem.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 479 590
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności