Z okazji 10. rocznicy przyłączenia Polski do Unii Europejskiej Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach przygotowała wystawę „Droga Polski do Unii Europejskiej (1988-2004)”. Na ekspozycji znajdziemy opis najważniejszych wydarzeń, które doprowadziły do akcesji Polski do UE.












