Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Spotkanie DJ-ów A A A

Spotkanie odbędzie się 30 maja o godzinie 18.00 do muszli koncertowej w parku miejskim w Kielcach. Wystąpią:

Taito - producent i remixer. Jego utwory grane są na największych światowych festiwalach
Bream – remixer, jeden z tegorocznych DJ-ów na Sunrise Festival Kołobrzeg 2014
Dj Saqo- rezydent berlińskiego klubu Fritz.
Pomer&Freaky - producenci muzyczni oraz remixer muzyki house

Podczas wieczoru zagrają reprezentanci świętokrzyskich klubów:
Peter Kern - Euforia/Laguna Busko Zdrój
Claysteer - UltraViolet
Jamez Rooz -Bang bang Clean
Incartey - Imperium Busko Zdrój
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 481 582
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności