Spotkanie odbędzie się 30 maja o godzinie 18.00 do muszli koncertowej w parku miejskim w Kielcach. Wystąpią:
Taito - producent i remixer. Jego utwory grane są na największych światowych festiwalach
Bream – remixer, jeden z tegorocznych DJ-ów na Sunrise Festival Kołobrzeg 2014
Dj Saqo- rezydent berlińskiego klubu Fritz.
Pomer&Freaky - producenci muzyczni oraz remixer muzyki house
Podczas wieczoru zagrają reprezentanci świętokrzyskich klubów:
Peter Kern - Euforia/Laguna Busko Zdrój
Claysteer - UltraViolet
Jamez Rooz -Bang bang Clean
Incartey - Imperium Busko Zdrój












