Zabawa polegała na wyborze jednego popularnego utworu muzycznego i jak najlepszym upodobnieniu się do prawdziwego wykonawcy. Uczestnicy śpiewać będą z playbackiem.
Podsumowanie zabawy odbędzie się w piątek, 30 maja, w siedzibie placówki w ramach obchodów Dnia Dziecka. W programie m.in. degustacja potrwa z grilla, śpiewy i tańce.












