W sobotę, 31 maja, o godz. 17.00 zapraszamy na część oficjalną, podczas której goście będą mogli poznać autorów wystawy„80 x biżuteria”. W programie wieczoru m.in. także rejs po Wiśle i wspólne śpiewanie przy gitarze w dworku ojca Mateusza oraz spotkanie w Piwnicach Lazarczyka. Uroczystość połączona będzie z wręczeniem wyróżnień dla artystów.
Celem organizacji wystawy jest promocja biżuterii projektowanej i wykonywanej w pracowniach polskich artystów i projektantów.












