Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

„80 x biżuteria” w Sandomierzu A A A

W sobotę, 31 maja, o godz. 17.00 zapraszamy na część oficjalną, podczas której goście będą mogli poznać autorów wystawy„80 x biżuteria”. W programie wieczoru m.in. także rejs po Wiśle i wspólne śpiewanie przy gitarze w dworku ojca Mateusza oraz spotkanie w Piwnicach Lazarczyka. Uroczystość połączona będzie z wręczeniem wyróżnień dla artystów.

Celem organizacji wystawy jest promocja biżuterii projektowanej i wykonywanej w pracowniach polskich artystów i projektantów.

ZDJĘCIA

biżuteria
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 481 862
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności