Jest to przedstawienie pantomimiczne uczniów niesłyszących i niedosłyszących przygotowane pod okiem Magdaleny Kuty i Małgorzaty Kadrasińskiej-Kolasy - nauczycielek z ZPSW. Na spektakl zapraszamy 29 maja o godz. 14.00. Wstęp wolny. Po spektaklu odbędą się warsztaty z polskiego języka migowego.
Źródło: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach












