Zdzisław Piasta jest podróżnikiem i pracownikiem naukowym Politechniki Świętokrzyskiej. Po Indonezji podróżował przez miesiąc, zwiedzając m.in. wyspy Bali, Celebes, Jawę i Gili Air.
O swojej podróży i egzotycznych miejscach opowie podczas spotkania w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Jędrzejowie. Na spotkanie połączone z multimedialnym pokazem zapraszamy 30 maja o godz. 11.00.












