„Życie w podróży” to wspomnienia związane z podróżami nestora kieleckich fotografików. Każda opisana podróż zilustrowana jest zdjęciem. Książkę można potraktować jako przewodnik po miejscach, które poznał autor.
Spotkanie odbędzie się 30 maja o godz. 18.00.












