Zapraszamy 29 maja o godz. 17.00 w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach przy ul. Jana Pawła II. Teksty czytać będą aktorzy Teatru im. S. Żeromskiego - Beata Pszeniczna, Krzysztof Grabowski, Wojciech Niemczyk, Łukasz Pruchniewicz i Dawid Żłobiński.