Wernisaż zaplanowano na 28 maja o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej. Ekspozycja będzie czynna do 15 czerwca.
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Skarżysku-Kamiennej został założony w 2008 r. Odbywają się tu zajęcia m.in. z informatyki, pilatesu, jogi i języków obcych. W ramach UTW istnieje kilka kół zainteresowań, m.in. medyczne, literackie i teatralne.












