Festiwal „Zielono mi” poświęcony jest twórczości Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy 23 maja o godzinie 10.00 do sali widowiskowej Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.
Agnieszka Osiecka była dziennikarka, poetką, autorką tekstów piosenek, pisarką, reżyserem teatralnym i telewizyjnym.












