W budynku OMPiO przy ulicy Zamkowej 3 w Kielcach odbędzie się drugie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Historycznego. Raz w miesiącu uczestnicy spotkania wymieniają się poglądami na temat mniej znanych zagadnień z historii Kielecczyzny z okresu II wojny światowej. Tym razem tematem dyskusji będą zdrajcy, powody zdrady, skutki działań i poniesione konsekwencje, kulisy współpracy z okupantem niemieckim oficerów AK oraz przywódców PPR na ziemi kieleckiej.
Zapraszamy 6 czerwca o godzinie 17.00.












