W dnach 30 maja – 2 czerwca odbędą się otwarte warsztaty muzyczne pn. „Dzień Dziecka z Fryderykiem – dzieci grają dzieciom”. Zajęcia poprowadzą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Kielcach. W tych dniach zapraszamy również na interaktywne show muzyczne „W baśniowym lesie” z udziałem młodych widzów, warsztaty kulinarne, blok konkursów sprawnościowych, konkurs „ Szukamy skarbów” oraz „Festiwal piosenki dziecięcej”.












