Pomysłodawczyniami przedsięwzięcia są Olga Grabiwoda, Paula Dulnik i Joanna Kurkiewicz. W minionym roku była to najpopularniejsza akcja w Institute of Design Kielce. Wzięło w niej udział ponad 500 osób, które poznawały lokalnych projektantów, rozmawiały o designie i idei slow food. Efektem półrocznej pracy nad projektem był reportaż „Zapraszamy do stołu”, którego premiera odbyła się w marcu w Kinie Muranów. Teraz zostanie wyświetlony na pierwszym spotkaniu w tym sezonie.
Inauguracja akcji „Zapraszamy do stołu” odbędzie się 30 maja o godzinie 19.00 na Wzgórzu Zamkowym.
Źródło:
Institute of Design Kielce












