Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Zapraszamy do stołu A A A

Pomysłodawczyniami przedsięwzięcia są Olga Grabiwoda, Paula Dulnik i Joanna Kurkiewicz. W minionym roku była to najpopularniejsza akcja w Institute of Design Kielce. Wzięło w niej udział ponad 500 osób, które poznawały lokalnych projektantów, rozmawiały o designie i idei slow food. Efektem półrocznej pracy nad projektem był reportaż „Zapraszamy do stołu”, którego premiera odbyła się w marcu w Kinie Muranów. Teraz zostanie wyświetlony na pierwszym spotkaniu w tym sezonie.

Inauguracja akcji „Zapraszamy do stołu” odbędzie się 30 maja o godzinie 19.00 na Wzgórzu Zamkowym.


Źródło:
Institute of Design Kielce
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 479 719
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności