Zabawa pn. „Top Atrakcje” będzie przebiegała w dwóch etapach. W pierwszym, do 15 maja, można głosować na atrakcje w poszczególnych kategoriach: „Miasta”, „Krajobrazy”, „Zamki i Pałace” oraz „Parki Rozrywki”. W drugim etapie, od 16 do 31 maja, wśród zwycięskich atrakcji poszczególnych kategorii będzie można wybrać „Top Atrakcję 2014”, czyli najlepszą atrakcję w Polsce. Ankieta umożliwiająca głosowanie na Sandomierz znajduje się na stronie: www.polskieszlaki.pl/top/2014/15,miasta-i-miejscowosci.html
Zachęcamy do oddania głosu na Sandomierz!
Źródło:
Urząd Miejski w Sandomierzu












