Organizatorami wydarzenia jest Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Podczas konferencji poruszone zostaną m.in. tematy „Inspiracja dziełami sztuki w procesie twórczym”, „Mechanizmy twórczego myślenia”, „Od analizy do syntezy - proces twórczy”.
Zapraszamy 22 maja do Muzeum Narodowego w Kielcach. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy dokonać elektronicznego zgłoszenia poprzez stronę ŚCDN. Udział w konferencji jest bezpłatny. Dodatkowe informacje: Aleksandra Potocka-Kuc, aleksandra.kuc@scdn.pl , tel. 041 362-45-48, wew. 122.












