Wojciech Cejrowski od 20 lat organizuje wyprawy w najdziksze i najdalsze zakątki świata. Był już w 40 krajach na 6 kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię. Jak sam twierdzi, podróżuje po to, aby ostatnich wolnych Indian ocalić od zagłady i zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych.
O swoich podróżach opowie podczas spotkania z kielczanami 12 maja o godzinie 18.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.












