Akcję pod hasłem "Podaj dalej” rozpoczęło kieleckie Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego. W wyznaczonym miejscu w muzeum można zostawić przeczytane książki i wybrać nowe, które inny czytelnik zostawił. Swoja książkę można polecić innej osobie, wpisując kilka słów zachęty do lektury.
Każdy, kto chce wziąć udział w akcji "Podaj dalej” i wymienić się książkami może przyjść do Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego, które mieści się przy ul Jana Pawła II w Kielcach. Akcja potrwa do 15 maja.












