Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Podaj dalej A A A

Akcję pod hasłem "Podaj dalej” rozpoczęło kieleckie Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego. W wyznaczonym miejscu w muzeum można zostawić przeczytane książki i wybrać nowe, które inny czytelnik zostawił. Swoja książkę można polecić innej osobie, wpisując kilka słów zachęty do lektury.

Każdy, kto chce wziąć udział w akcji "Podaj dalej” i wymienić się książkami może przyjść do Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego, które mieści się przy ul Jana Pawła II w Kielcach. Akcja potrwa do 15 maja.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 471 406
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności