Zapraszamy na bezpłatne warsztaty w ramach Świętokrzyskiej Akademii Bezpieczeństwa po spektaklu „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce”, który rozpocznie się o godz. 11.00. Warsztaty organizowane są przez Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” wspólnie z Komendą Miejską Policji w Kielcach i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Kielcach.












