Grupa Teatralna TworzyMY działa w „Kubusiu” od października 2013 pod okiem Ewy Lubacz. W spektaklu wystąpią Andrzej Bąk, Oliwia Blicharska, Wiktoria Bogdalczyk, Alicja Brzoza, Natalia Długosz, Julia Glita, Karolina Jachacy, Marta Kaczmarczyk, Wiktoria Piotrowska, Olga Sieradzan, Natalia Sikora, Maria Sujka i Hanna Tokarska. Reżyserem i autorką scenariusza jest Ewa Lubacz, a muzyki Adam Dąbek.
Na przedstawienie zapraszamy w czwartek, 8 maja, o godz. 18.00. Wstęp wolny.
Źródło:
Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"












