Akcja skierowana jest do amatorów malowania i fotografowania, którzy ukończyli 18 lat. Udział w plenerze jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieszkać w budynkach kina letniego w Sielpi. Potrzebny będzie tylko śpiwór. Organizatorzy zapewniają obiadokolacje i materiały plastyczne. Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich po plenerze organizuje wystawę i drukuje folder z pracami artystów.
Tegoroczny plener odbędzie się w dniach 4-11 lipca. Wszelkich informacji udziela instruktor MGDK w Końskich Kamila Dobrowolska – tel. 41 372 24 78.












