Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

Plener Artystyczny w Sielpi A A A

Akcja skierowana jest do amatorów malowania i fotografowania, którzy ukończyli 18 lat. Udział w plenerze jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieszkać w budynkach kina letniego w Sielpi. Potrzebny będzie tylko śpiwór. Organizatorzy zapewniają obiadokolacje i materiały plastyczne. Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich po plenerze organizuje wystawę i drukuje folder z pracami artystów.

Tegoroczny plener odbędzie się w dniach 4-11 lipca. Wszelkich informacji udziela instruktor MGDK w Końskich Kamila Dobrowolska – tel. 41 372 24 78.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 475 143
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności