Tydzień Bibliotek obchodzimy w tym roku w dniach 8-15 maja. Na spotkanie z Olgą Rudnicką zapraszamy 9 maja o godz. 17.00.
Autorka zadebiutowała w 2008 roku książką "Martwe jezioro". Jej kolejne dzieła to "Czy ten rudy kot to pies", "Zacisze 13", "Zacisze 13. Powrót", "Lilith", „Natalii 5" i "Cichy wielbiciel".












