Gra wystartuje 2 maja sprzed placu przy BSCK o godz. 11.00. W zabawie wezmą udział harcerze Hufca Busko-Zdrój, uczniowie buskich szkół, mieszkańcy gminy Busko-Zdrój oraz turyści i kuracjusze. Zgłoszenia do udziału w zabawie przyjmowane będą do 30 kwietnia. Rajd wygrywa patrol, który przejdzie trasę i uzyska największą liczbę punktów.