Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Otwarcie sezonu letniego w Pałacyku A A A

Wiosna objawia się w różny sposób, coś kwitnie pachnie, zieleni się. Sygnałem wiosny w Pałacyku Zielińskiego są Koncerty w Ogrodzie od maja do września. W tym roku rozpoczną kieleckie zespoły - działający w Pałacyku zespół Dzieci Zielińskiego prowadzony przez Lilię Kowalską i Big Band Kielce, stworzony i kierowany przez Jana Tokarza. Z Big Bandem Kielce wystąpi Danuta Błażejczyk.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 4 maja o godz. 17.30. Wstęp wolny.


Źródło:
Dom Środowisk Twórczych
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 465 917
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności