Wiosna objawia się w różny sposób, coś kwitnie pachnie, zieleni się. Sygnałem wiosny w Pałacyku Zielińskiego są Koncerty w Ogrodzie od maja do września. W tym roku rozpoczną kieleckie zespoły - działający w Pałacyku zespół Dzieci Zielińskiego prowadzony przez Lilię Kowalską i Big Band Kielce, stworzony i kierowany przez Jana Tokarza. Z Big Bandem Kielce wystąpi Danuta Błażejczyk.
Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 4 maja o godz. 17.30. Wstęp wolny.
Źródło:
Dom Środowisk Twórczych












