Plebiscyt „Ale się zmieniło” jest organizowany przez Telewizję Polską we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju. W plebiscycie bierze udział po pięć inwestycji z każdego województwa. Internauci mogą głosować na jedną inwestycję w danym województwie. Głosowanie trwa od 14 do 29 kwietnia 2014 roku na stronie www.10latwue.tvp.pl/wojewodztwo/swietokrzyskie/. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane na początku maja 2014 roku na stronie internetowej oraz zaprezentowane na antenie TVP Kielce. Zachęcamy do głosowania.












