Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Śniadanie wielkanocne dla bezdomnych A A A

Takie spotkania to już tradycja. Organizowane są w Wojewódzkim Domu Kultury z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Przy wspólnym stole, zastawionym tradycyjnymi potrawami, zasiadają bezdomni, samotni i ubodzy, a także pracownicy Wojewódzkiego Domu Kultury, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz biskup pomocniczy diecezji kieleckiej - Marian Florczyk, który udziela wszystkim błogosławieństwa. Jest to okazja do życzeń i rozmów z biskupem oraz księżmi z kieleckiej Caritas. Każdego roku uczestnicy śniadania wielkanocnego otrzymują także świąteczne paczki.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 465 821
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności