Podczas spotkań klubu uczestnicy będą wymieniać się poglądami na temat mniej znanych zagadnień historycznych. Pierwsze spotkanie będzie dotyczyło konspiracji (Służba Zwycięstwu Polsce – Związek Walki Zbrojnej) w województwie kieleckim.
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Historycznego odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 17.00 w budynku OMPiO przy ulicy Zamkowej 3 w Kielcach. Inicjatorami powołania Klubu jest: OMPiO, IPN, Muzeum im. Orła Białego i SRH „JODŁA”.












