W Bytomiu zawodowi tancerze KTT przedstawią choreografię “Wade in the water” autorstwa Grzegorza Pańtaka. Wystąpi również przedstawicielka młodszego pokolenia – wychowanka Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca z choreografią “Tęsknota” autorstwa Elżbiety Szlufik-Pańtak. To właśnie ta choreografii otrzymała nominację do Mistrzostw Europy, które odbędą się w w dniach 29 maja - 1 czerwca w Serbii.
Źródło: KTT












