Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Występy KTT A A A

W Bytomiu zawodowi tancerze KTT przedstawią choreografię “Wade in the water” autorstwa Grzegorza Pańtaka. Wystąpi również przedstawicielka młodszego pokolenia – wychowanka Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca z choreografią “Tęsknota” autorstwa Elżbiety Szlufik-Pańtak. To właśnie ta choreografii otrzymała nominację do Mistrzostw Europy, które odbędą się w w dniach 29 maja - 1 czerwca w Serbii.

Źródło: KTT
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 459 825
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności