Zapraszamy 24 kwietnia o godz. 18.00 do Ośrodka Kultury “Ziemowit” w Kielcach, ul. Mieszka I 79, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy prac Alicji Tuz, Katarzyny Zychowicz, Franciszka Tuza i Edwarda Tuza. W trakcie wernisażu wystąpi “Kwartet drewniany” Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Kielcach. Wystawa została zorganizowania w celu uczczenia kanonizacji Jana Pawła II. Czynna będzie do 19 maja 2014 roku.