Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 13 kwietnia, w świetlicy "Staszicówka" - OSP Samsonów - w godzinach 11.00-15.00. W programie m.in. spektakl witający wiosnę zatytułowany „Królowa Śniegu”, warsztaty robienia świec i wystawa przygotowana przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Belnie.
GOKSiR zachęca grupy szkolne oraz osoby indywidualne do prezentacji lub sprzedaży swoich prac - ozdób wielkanocnych, jaj, miodów, nalewek itp. Dodatkowych informacji udziela Grażyna Sobczyk - sekretariat@goksir.zagnansk.info.pl, (41)31 13 177, 607 819 671.












