Wystawa jest organizowana w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Książki. Motywem przewodnim jest korespondencja. Sztuka Książki jest cyklicznym projektem promującym wszelką działalność w zakresie książki niekonwencjonalnej: od instalacji i obiektów książkowych, przez unikaty, książki autorskie i artystyczne, wydawnictwa eksperymentalne i niskonakładowe, aż do pięknego druku.
Wystawa w Instytucie Designu na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach potrwa do 11 maja. Jednocześnie w czytelni Instytutu Designu można zapoznać się z pracami studentów i pedagogów Pracowni Technik Drzeworytniczych i Książki Artystycznej z ASP Łódź.












