Fotografowanie Wojciecha Wosia to forma rozrywki i zabawy, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Artysta najpierw rejestrował krajobrazy, pejzaże i przyrodę, później zainteresował się portretem i fotografią ludzi oraz sesjami ślubnymi. Autor uważa, że charakter zdjęcia można wydobyć nie tylko poprzez emocje, ale również poprzez kolor, a fotografie czarno-białe wprowadzają widza w zupełnie odmienny nastrój niż zdjęcia kolorowe.
Otwarcie ekspozycji odbędzie się 16 maja.












