Gra co prawda z Justinem Timberlakiem, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis nie umie podejmować właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą sam miał romans. Ich dialogi skrzące od ciętych ripost zapewne przejdą do zbioru najlepszych tekstów Coenów.
Na seans do kina „Fenomen” zapraszamy w dniach:
04.04 - 18:00, 20:00
06.04 - 16:00, 18:00, 20:00
07.04 - 16:00, 18:00, 20:00
"Co jest grane, Davis?" - reż. Ethan Coen, Joel Coen (dramat / muzyczny, Francja, USA, 2013, 105 min; wyst.: Oscar Isaac, Carey Mulligan, Justin Timberlake).
Źródło:
kino „Fenomen”












