Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 3 kwietnia, o godz. 18.00 w filii biblioteki przy ul. Sokolej 38. Publikacja zatytułowana „Powiat skarżyski romantycznie” została wydana przez powiat skarżyski. Zapraszamy na spotkanie z autorami wierszy oraz fotografii.