Konkurs jest skierowany do wszystkich zainteresowanych, których łączy wspólna pasja fotografowania i filmowania oraz wrażliwość na piękno przyrody, krajobrazu oraz zabytków. Uczestnicy akcji rywalizować będą w dwóch kategoriach - fotografia i film promujący.
Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie zdjęć lub filmu, których przekaz będzie odzwierciedlał wartość historyczną, artystyczną i kulturową gminy Radoszyce oraz atrakcje przyrodnicze. Prace należy złożyć do 30 czerwca w budynku Urzędu Gminy Radoszyce przy ul. Żeromskiego 28.












